Hurtowy dostawca kruszyw.

Firma D.A.J. TRANS DARIUSZ JABŁOŃSKI jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie transportu krajowego oraz sprzedaży piasku, żwiru oraz podbudowy. Jesteśmy także producentem suchego betonu znajdującego zastosowanie przy utwardzaniu podłoża pod kostkę brukową, obsadzanie krawężników czy studzienek.

Firma istnieje na rynku od 2007 roku i świadczy usługi przewozu ładunków dla osób fizycznych, rolników oraz małych jak i dużych przedsiębiorstw. Świadczymy również usługi transportu betonu z węzłów betoniarskich na terenie Koszalina i okolic. Swoją działalność koncentrujemy na przewozach autami samowyładowczymi o ładowności od 1t do 28t.

Wykwalifikowany personel oraz wysoka jakość świadczonych usług i towarów, gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta, jak i dostosowanie się do jego potrzeb. Naszą domeną jest szybkość działania oraz rzetelność w powierzonych nam zadaniach.

Od wielu lat świadczymy usługi transportowe na terenie Polski północno-zachodniej. Pozwoliło nam to zdobyć niezbędne doświadczenie w dziedzinie transportu, dzięki czemu zaufaniem obdarzyło nas wielu kontrahentów. D.A.J. TRANS to firma: niezawodna, punktualna, konkurencyjna cenowo. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami.

d